کافه نور
کافه نور

قوانین ثبت آگهی ها

برای شروع سایت، با ارتباط برقرار کردن صدها نفر از مردم از ادیان و اعتقادات مختلف، و بسیاری از میهمانان سایت، شما موظف هستید که به یک سری از قوانین سایت عمل کنید. شما را توصیه به خواندن این قوانین می کنیم که در کل بیشتر از پنج دقیقه طول نمی کشد.

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. کپی آگهب ها از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
3.مسئولیت صحت اطلاعات با کافه نور نیست و خریدار باید مواظب افراد سودجو و کلاهبردار باشند و ما توصیه می کنیم به صورت حضوری معامله را انجام دهید.

  • کافه نور هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ کافه نور  در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین کافه نور، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
  • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به کافه نور ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
  • کافه نور مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

4. توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
5. در حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود.

6. تعداد آگهی های رایگان قابل ارسال در پلن عضویت رایگان هر ماه 5 عدد می باشد و هر ماه به تعداد 5 آگهی به صورت رایگان می توانید ثبت نمایید.

7. تعداد روز انقضای آگهی ها متغییر می باشد و برای دسته های مختلف فرق دارد.

8. شما می توانید با از تخفیف های مناسبتی کافه نور نیز از پلن های ما استفاده نمایید.

سیاست حفظ حریم خصوصی (Privacy policy)

نشانی وب‌سایت ما: https://nurad.ir

کافه نور طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد.

همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت کافه نور  بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

اپلیکیشن کافه نور برای ثبت آگهی شما نیاز به شماره تلفن همراه شما دارد و شما می توانید با شماره موبایل خود ثبت نام کنید.

همچنین اپلیکیشن کافه نور برای اطلاع رسانی نیاز به دسترسی به پنل اعلان نیز دارد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آنها افزوده خواهند شد و استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش این قوانین است.