کافه نور

آموزش رفع مسدودیت واتساپ

تکنولوژی

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ 86 بازدید
کافه نور
ترفند واتساپ

آموزش رفع مسدودیت واتساپ

وابتدا لازم است بدانید ریپورت در واتساپ چیست و مسدودی واتس اپ شما از چه نوعی است. دو نوع ریپورت در واتس اپ وجود دارد:

Temporary یا موقت: نوعی اخطار ریپورت در واتس اپ که در بیشتر موارد آن‌ها خودشان پس از گذشت چند روز، حساب را باز می‌کنند.

Permanent یا دائمی: شما “قوانین” آن‌ها را نقض کرده اید، دراین مواقع روند رفع ریپورت در واتس اپ سخت تر است.

بنابراین، اول از همه، بیایید به همین ترتیب عمل کنیم و دریابیم که علت مسدود شدن واتس اپ چیست؟ تا چه مدت و چگونه می توان از بروز مشکل در آینده جلوگیری کرد. پس از اتمام این کار، در واقع می‌توانیم ببینیم که چگونه خود را از بلاک واتس اپ در بیاوریم

توجه کنید که روند رفع ریپورت در واتس اپ همیشه کارآمد نیست (به خصوص در موارد ریپورت دائمی) ، زیرا تیم واتس اپ ممکن است احساس کند که دلایل کافی برای مسدود شدن حساب واتس اپ شما دارند. قبل از شروع آموزش ترفند رفع بلاک در واتس اپ خوب است اطلاعاتی در مورد دو نوع ریپورت در واتس اپ داشته باشید.

Temporary Lock: که با ارور Your temporarily banned from whatsapp نمایش داده میشود می تواند به مدت یک یا چند روز دوام داشته باشد و توسط یک تایمر در صفحه اصلی برنامه مشخص شده باشد. علت مسدود شدن موقت واتس اپ به این صورت است اگر از برنامه‌های غیررسمی برای دسترسی به واتس اپ استفاده می کنید مانند WhatsApp GB و یا اگر پیام های زیادی را به افراد “ناشناخته” (که شماره شما را ندارند) فرستاده اید، می توانید ریپورت موقت حساب خود را تجربه کنید.

همچنین اگر گروه‌هایی با تعداد زیادی از کاربران ایجاد کردید که جزو مخاطبین شما نیستند و یا اگر در مدت زمان نسبتاً کوتاهی توسط تعداد قابل توجهی از افراد بلاک شده باشید و یا پیام را برای بسیاری از افراد (حتی بدون اینکه بصورت یکجا ارسال کرده باشید) ارسال می‌کنید باز هم دچار بن شدن موقت در واتس اپ می‌شوید.

Permanent Locking: این نوع مسدود شدن در واتس اپ برای همیشه باقی می‌ماند. مگر اینکه بتوانید اثبات کنید که این مسئله در نتیجه خطایی از طرف تیم واتس اپ است.

ممکن است در صورت استفاده از واتس اپ برای ارسال تبلیغات، ارسال اسپم، ارسال محتوای غیرقانونی (تصاویر ، فیلم ها و مطالب دیگری که محتوای جنسی، توهین آمیز، مضر، خشن و یا تشویق نفرت نسبت به شخص یا چیزی خاص داشته باشد) ممکن است برای همیشه قفل شوید. بیایید بررسی کنیم که برای رفع مسدودیت حساب واتس اپ باید چه کاری انجام دهیم

رفع مشکل ریپورت موقت در واتس اپ
همانطور که قبلاً مشاهده کردیم ، علل بن شدن موقت در واتس اپ می تواند بیشمار باشد. اگر پیام های زیادی را برای افراد ناشناس ارسال کرده اید یا در مدت زمان کوتاهی توسط تعداد زیادی از کاربران مسدود شده اید، لازم نیست به هیچ وجه کاری انجام دهید مگر اینکه صبر کنید تا شمارش معکوس به صفر برسد.

وقتی شمارش معکوس تمام شد ، باید دوباره به همه مکالمات خود دسترسی پیدا کنید و برای جلوگیری از ممنوعیت مجدد، از ارسال پیام به افرادی که شماره تلفن شما را در دفترچه آدرس خود ندارند خودداری کنید.

اگر، شما از برنامه‌های غیر رسمی واتس اپ استفاده کرده اید که توسط واتس اپ پشتیبانی نمی شوند، فورا آنها را از تلفن خود حذف، صبر کنید تا قفل تمام شود و برنامه رسمی Android و iPhone را مجدداً نصب کنید. اما بهتر است ابتدا از چت‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

آدرس نصب اپلیکیشن از بازار :

http://cafebazaar.ir/app/ir.nurad.app.android

آدرس نصب اپلیکیشن با لینک مستقیم :

https://nurad.ir/nuradapp.apk

اینستاگرام ما :

http://Instagram.com/nurad.ir

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *